سخنرانی محرمانه "مشفق" معاون وزیر اطلاعات رژیم

دوستان، این فایل صوتی نسبتا طولانی (138 دقیقه) سخنرانی توجیهی "مشفق"  معاون وزیر اطلاعات رژیم در آبان ماه 1388 که در مشهد و برای مسئولین امور فرهنگی برگزار شده است.
اما چند نکته:
- باز انتشار این فایل صرفا به منظور اطلاع رسانی ست نه تائید و یا رد ادعاهای مطرح شده.
-
هر چند هدف اصلی سخنران تخریب هسته ی مرکزی اصلاح طلبان و ایجاد انگیزه ی برای برخورد امنیتی-تبلیغاتی در میان شنوندگان بوده لیکن برای شناخت نوع نگاه، شیوه ی تفتیش و نحوه ی تحلیل طرف مقابل می تواند مفید باشد. دوستانی که دستی در مبارزات عملی سیاسی دارند نیک می دانند که پشت پرده حوادث و بازیهای سیاسی چندان هم همرنگ و نوای ظاهر و بازخورد اجتماعی آن نیست.
- راه یابی این فایل به اصطلاح محرمانه به فضای سایبر به قدر کافی مشکوک هست بویژه آنکه بخشهایی از آن حذف شده (دقیقه 62:28 که به علل تغییر منش و رفتار هاشمی رفسنجانی در این اواخر می پردازد. و نیز تاریخ ضبط (آبان ماه 1388) هم چندان درست نیست چراکه با برخی از رویدادها همخوانی ندارد.
- جنبش آزادیخواهی ایرانیان بسیار پیشتر از انتخابات فرمایشی سال گذشته آغاز گشته ولی با وقوع حوادث بعد از انتخابات و پیوستن بخش مهمی از قشر اصلاح طلبان به جنبش -(با هر نیتی که باشد مبارک هست)- شمولیت و تنوع آن به مراتب گسترده تر شد. و البته ناگفته نماند که هزینه هایی را هم متحمل شدند.
- قضاوت نهایی در مورد چند و چون وقایع، البته که با شماست ولی امیدوارم به بازآفرینی قهرمانانی کذایی از میان کسانی که نام برده شده اند، نیانجامد!


پایدار باشید

* یوتوب:

ادامه در یوتوب


** دریافت فایل صوتی (mp3 / 20 mb.*):

4shared.com


/ 1 نظر / 16 بازدید
حامد

میگن کسی که خوابه میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده رو نمیشه اگه واقعا این سخنرانی گوش میکردی میدید که اصلا چیزی به نام تحلیل توش وجود نداره بلکه جلسه ارائه مستنداته یعنی حرفایی که زده میشه هیچ کدوم برداشت نیست بلکه نقل قول از خود آقایونه بعدشم مگه بده شما با رژیم مشکل دارین اینا هم مثل شما هستند حالا چرا رگه گردنت باد میکنه میدونی چرا چون نمیخواین او کسایی که تعلقی به شهدا و نظام دارنو از دست بدبد میخواین تا میشه ازشون سوئ استفاده کنین به قدرت کهرسیدین همرو کله پا کنید البته اینا به شما جوون خام نمیگم منظورم همون سران فتنه هستند وگرنه خود شما هم جزو همین قربانیها هستی اگه به این پستت جواب دادم چون دیدم جوونی ولی هنوز خودتو کامل به خواب نزدی و امیدی برای هدایتت هست مگر اینکه اصلا اسلام مارو خود مارو و بقیه چیزایی که بابتش 300000 هزار تا جوون دادیم رو قبول نداشته باشی